Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

"Plotą się w księżycowym świetle melodyjne wiersze"

Dnia 7 października 2003 roku o godzinie 15.30 w Gimnazjum nr 2 w Kutnie odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej zorganizowany z okazji obchodów Dnia Papieskiego 2003.

W konkursie udział wzięło 20 recytatorów, uczniów z klas I i III tutejszego gimnazjum

Jury w składzie: mgr Jolanta Krupińska, mgr Teresa Romanowska i Aneta Wójkowska wyłoniło troje laureatów oraz przyznało sześć wyróżnień:

I miejsce - Magdalena Jasińska kl. III e - K. J. Gałczyński "Notatki z nieudanych rekolekcji paryskich" (fragment)

II miejsce - Anna Al-Araj kl. III d - P. Bosman "Męczę się tysiącami pytań"

III miejsce - Karolina Zylak kl. I a -  K. J. Gałczyński "Notatki z nieudanych rekolekcji paryskich" (fragment)

Wyróżnienia:

Katarzyna Andrzejewska kl. III j,

Marlena Dogadalska kl. III a,

Łukasz Wiśniewski kl. I a,

Martyna Andrzejewska kl. I a,

Jolanta Matysiak kl. II j,

Ewa Tomczak kl. II j.