Konkurs "Świąteczna skarpeta"

W środę 10 grudnia 2003 r. uczniów naszego gimnazjum odwiedził św. Mikołaj wraz
z pomocnikami, aby wręczyć nam drobne upominki. Wytłumaczył, że nie mógł do nas przyjechać w swoje imieniny, 6 grudnia, ponieważ jego renifer zachorował. Tego dnia mogliście podziwiać również na korytarzach naszej szkoły świąteczne skarpety wykonywane przez każdą z klas. Prace naszych gimnazjalistów oceniała komisja powołana przez Samorząd Uczniowski. Każda skarpeta oceniana była w skali od 1 do 6 punktów według trzech kryteriów:

·        Wkładu pracy

·        Pomysłowości

·        Estetyki wykonania.

Wszystkie prace były godne podziwu, ale przecież każdy konkurs musi mieć laureatów!

Jury po burzliwych obradach uzgodniło, że:

1.     Wśród klas I, które przodowały, jeśli chodzi estetykę wykonania, zwycięzcami są;

1.     KLASA I f

2.     KLASA I c

3.     KLASA I e

2.     Spośród klas II, które wykazały się nieprzeciętną pomysłowością, na nagrody zasłużyły:

1.     KLASA II a i II d

2.     KLASA II f

3.   Ze względu na wysoki poziom wykonanych prac wśród klas II nie zostało przyznane trzecie miejsce

3.  Najlepsze prace wśród klas III wykonały:

1. KLASA III f

2. KLASA III h

3. KLASA III i

Gratulujemy wszystkim zwycięskim klasom! Laureatów konkursu prosimy o przekazanie swoich prac pani Iwonie Pietrzak. Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom i opiekunom klas
za pomoc w zorganizowaniu konkursu.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami życzy wszystkim Uczniom, całemu Gronu Pedagogicznemu, Dyrekcji oraz wszystkim pracownikom naszej szkoły, wesołych i pogodnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2004!

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Magdalena Rosiak