VIII BAL GIMNAZJALNY - 22 STYCZNIA 2009 R.

fot. E. Sobieszek, J. Witkowski

W dniu 22 stycznia 2009r. odbył się VIII bal gimnazjalny uczniów klas III organizowany przez nasze gimnazjum. Zabawa miała miejsce w nowo wybudowanej sali w Zawadach koło Kutna. Na początku wszystkich zaproszonych oraz młodzież gimnazjalną  powitał dyrektor gimnazjum pan Juliusz Sieradzon wraz z przewodniczącą Rady Rodziców panią  Joanną Podemską. Oficjalne otwarcie balu zainaugurował uroczysty pokaz poloneza, nad przygotowaniem którego czuwały p. Marzanna Kroczek oraz p. Elżbieta Czajkowska. Po przywitaniu gości młodzież przystąpiła do zabawy w takt muzyki granej przez zespół „Konkord”. Po pierwszym symbolicznym tańcu zaproszono nas na posiłek, podczas którego odbyły się zdjęcia klasowe. Panowała przyjazna atmosfera sprzyjająca dobrej zabawie. Wszyscy doskonale się bawili. To było coś niesamowitego. Zapomnieliśmy o wcześniejszych sporach i daliśmy się porwać muzyce.  Godzina 23 była najbardziej wyczekiwaną przez uczniów, ponieważ zostały ogłoszone wyniki na króla i królową balu. Konkurs ten wygrali: Agnieszka Babecka z klasy III e oraz Adrian Małecki z klasy III i.

Bal zakończył się wspólnym tańcem wszystkich jego uczestników i nauczycieli, choć nikt nie chciał kończyć tak wspaniałej zabawy. Nasze tańce połamańce uwiecznił pan Kamerzysta. Z pewnością nikt nie zapomni tej niezwykłej nocy, a wspomnienia pozostaną na długo w naszych sercach. Takich wrażeń i emocji niełatwo wyrzucić z pamięci. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak życzyć równie udanej zabawy uczniom klas I i II podczas kolejnych balów.

opracowanie: redaktorzy Carpe diem