Rok szkolny 2008/09

Osiągnięcia naszych uczniów

  • Miłosz Maciejewski - odczyt referatu na temat: Historia liczb i niektóre ciekawe
    ich własności
    , opiekun mgr Wanda Matusiak

  • Arletta Janiszewska - II miejsce, Magdalena Komur - III miejsce (kategoria prezentacja) w Międzyszkolnym Konkursie Kutno i jego mieszkańcy w czasach Doktora Antoniego Troczewskiego, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Adam Brzęcki - wyróżnienie (kategoria strona www) w Międzyszkolnym Konkursie Kutno
    i jego mieszkańcy w czasach Doktora Antoniego Troczewskiego
    , opiekun mgr Bogumiła Rozkosz

  • Jakub Szczepanik i Maciej Pawlak - III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Alicja Komur - II miejsce, Blanka Szatkowska - III miejsce, Magdalena Komur - wyróżnienie (kategoria prezentacja) w Międzyszkolnym Konkursie Marszałek Józef Piłsudski i walka o niepodległość Polski, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Adrian Małecki - I miejsce (kategoria prezentacja) w Międzyszkolnym Konkursie Marszałek Józef Piłsudski i walka o niepodległość Polski, opiekun mgr Bogumiła Rozkosz

  • Wiktor Rozpiórski - I miejsce (kategoria strona www) w Międzyszkolnym Konkursie Marszałek Józef Piłsudski i walka o niepodległość Polski, opiekun mgr Bogumiła Rozkosz

  • Kamila Banasiak - I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Spotkanie
    z twórczością Edwarda Satachury
    , opiekun mgr Anna Wiśniewska

  • Magdalena Komur - II miejsce,  Alicja Komur - wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Spotkanie z twórczością Edwarda Satachury, opiekun mgr Karolina Jagodzińska

  • Filip Górkiewicz - wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim - poezja Stachury, opiekun
    mgr Elżbieta Nikiforow-Marczyńska

  • Arletta Janiszewska - zakwalifikowała się do eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii, opiekun mgr Beata Kusiak

  • Dąbrówka Kaźmierczak - II miejsce w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego Liga ortograficzna, opiekun mgr Katarzyna Narkiewicz

  • Jakub Szczepanik - zakwalifikował się do eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Inform@x, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Wiktor Rozpórski - zakwalifikował się do eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Inform@x, opiekun mgr Bogumiła Rozkosz

  • Paulina Chmielewska - II miejsce, na etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Pontyfikat zapisany w naszych myślach, sercach i pamięci, opiekun mgr Anna Michalak

  • Agata Włodarczyk - III miejsce, Aleksandra Podemska - IV miejsce na etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND

  • Paulina Cywka - zakwalifikowała się do eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, opiekun mgr Iwona Pietrzak

  • Kamila Banasiak - wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej, opiekun
    mgr Jolanta Krupińska

  • Adrianna Tyjewska - wyróżnienie w IV edycji konkursu na potrawę regionalną Ziemi Kutnowskiej Potrawy Świąt Wielkanocnych, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Olga Stanik - II miejsce, Paulina Tomczak - II miejsce, Amanda Nachyła - wyróżnienie, Simona Jóźwiak - wyróżnienie, Marika Kowalska - wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim III Spotkanie z twórczością Edwarda Satachury, opiekun mgr Teresa Romanowska

  • Jan Czyżewski - II miejsce, Daniel Czajkowski - wyróżnienie, Olga Stanik - wyróżnienie
    w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży Młodzi twórcy literatury (Książnica Płocka), opiekun mgr Teresa Romanowska

  • Justyna Kowalewska i Paulina Gralewska - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt, opiekun Agnieszka Fuz

  • KLaudia Pawlak, Wiktor Rozpiórski, Michał Urbaniak, Dawid Tybura - I miejsce w Powiatowych Zawodach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej - dwubój ogniowy o puchar Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie, opiekun mgr Marzanna Kroczek

  • Marcel Multan, Jakub Kasica, Michalina Zgórzyńska, Filip Gawroński - I miejsce w Powiatowych Zawodach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej - dwubój ogniowy o puchar Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie, opiekun mgr Marzanna Kroczek

  • Marcel Multan - I miejsce indywidualnie w Powiatowych Zawodach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej - dwubój ogniowy o puchar Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie, opiekun
    mgr Marzanna Kroczek

  • Barbara Stegent, Anna Bobrzak, Alicja Stępniak, Anna Kucharska, Olga Podemska, Beata Wojciechowska, Adrianna Tyjewska, Sadowska Martyna, Stolińska Klaudia - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju dziewcząt, opiekun mgr Marzanna Kroczek

  • Alicja Stępniak, Anna Kucharska, Olga Podemska, Beata Wojciechowska, Adrianna Tyjewska, Sadowska Martyna, Stolińska Klaudia, Magda Stasiak, Małgorzata Antczak, Anna Sobierańska - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt, opiekun mgr Marzanna Kroczek

  • Barbara Stegent, Katarzyna Stępniak, Klaudia Wojtasiak, Milena Wiśniewska, Agnieszka Babecka, Monika Ogłoszka, Dagmara Kruszyna - III miejsce w Miejskiej Lidze piłki siatkowej dziewcząt, opiekun mgr Elżbieta Czajkowska

  • Piotr Jagodziński, Gracjan Bielecki, Jakub Nadolski, Kacper Kamiński, Mateusz Nowicki, Jakub Witkowski, Artur Wojtczak, Bartosz Rojewski, Rafał Różalski - III miejsce w Miejskiej Lidze piłki siatkowej chłopców, opiekun mgr Przemysław Kubicki

  • Seweryn Wiktorek, Adam Mikulski, Łukasz Pietrzak, Jakub Witkowski, Gracjan Bielecki, Maciej Pawlak, Jakub Nadolski, Maciej Staniszewski - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu
    w unihokeju chłopców, opiekun mgr Przemysław Kubicki

  • Anna Tomaszewska - III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Ortograficznym O złote pióro Prezydenta Miasta Kutno", opiekun mgr Anna Wiśniewska

  • Emilia Ambroziak - II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny, opiekun mgr Teresa Romanowska

  • Emilia Ambroziak i Piotr Jagodziński - wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Ortograficznym O złote pióro Prezydenta Miasta Kutno", opiekun mgr Teresa Romanowska

  • Adam Stoliński - I miejsce w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego, opiekun Marta Pawlak

  • Wiktor Rozpiórski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Inform@x, opiekun
    mgr Bogumiła Rozkosz

  • Reprezentacja szkoły dziewcząt i chłopców - I miejsce w Zawodach sportowych w biegach przełajowych o Puchar Wiosny, opiekun mgr Marzanna Kroczek

  • Beata Wojciechowska, Alicja Stępniak, Klaudia Stolińska, Monika Kolasińska, Paulina Różańska, Iga Karewicz, Marta Szafran - II miejsce w Zawodach Powiatowych w piłkę ręczną dziewcząt opiekun mgr Marzanna Kroczek

  • Magdalena Komur - I miejsce w XXXI Konkursie Recytatorskim im. Janusza Korczaka Pięknie być człowiekiem, opiekun mgr Karolina Jagodzińska

  • Kamila Banasiak - II miejsce w XXXI Konkursie Recytatorskim im. Janusza Korczaka Pięknie być człowiekiem, opiekun mgr Anna Wiśniewska

  • Michalina Zgórzyńska - III miejsce w XXXI Konkursie Recytatorskim im. Janusza Korczaka Pięknie być człowiekiem, opiekun mgr Iwona Pietrzak

  • Olga Stanik - III miejsce w XXXI Konkursie Recytatorskim im. Janusza Korczaka Pięknie być człowiekiem, opiekun mgr Anna Wiśniewska

  • Aleksandra Wilamowska - I miejsce, Dawid Jaworski - I miejsce, Paulina i Iga Chmieleckie -
    II miejsce, Olga Stanik - II miejsce, Simona Jóźwiak - II miejsce, Justyna Pawlak - II miejsce, Magda Florkowska - III miejsce, Anna Zwierzchowska - III miejsce, Karolina Kłopotowska -
    III miejsce w powiatowym konkursie Album -  Moja Parafia, opiekun mgr Anna Michalak

  • Mateusz Pęgowski - III miejsce w powiatowym konkursie Album - Moja Parafia, opiekun
    mgr Jolanta Krupińska