Rok szkolny 2006/07

Osiągnięcia naszych uczniów

  • Marta Klosse - I miejsce Mistrz Ortografii Powiatu, opiekun mgr Ewa Kudelska,

  • Laura Baranowska - I miejsce Konkurs Literacki Młodzi twórcy Literatury, opiekun mgr Anna Wiśniewska,

  • Małgorzata Kowalska - II miejsce Konkurs Literacki Młodzi twórcy Literatury, opiekun mgr Katarzyna  Narkiewicz,

  • Witold Kapusta -  III miejsce Konkurs Literacki Młodzi twórcy Literatury, opiekun mgr Anna Wiśniewska,

  • Aleksandra Lewandowska - Wyróżniona w konkursie Literackim Młodzi twórcy Literatury, opiekun mgr Ewa Kudelska,

  • Jan Rzymkowski - II v-ce Mistrz Powiatu Kutnowskiego w konkursie  Mistrzostwa Powiatu Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Błażej Kowalczyk - V miejsce w konkursie Mistrzostwa Powiatowe Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Jan Rzymkowski, Błażej Kowalczyk - II miejsce drużynowo konkursie Mistrzostwa Powiatowe Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Jan Rzymkowski - I v-ce mistrz Województwa Łódzkiego w konkursie Mistrzostwa Wojewódzkie Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Błażej Kowalczyk - IV miejsce Mistrzostwa Wojewódzkie Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Jan Rzymkowski - V miejsce w konkursie XI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Sylwia Wojtczak - Dyplom Laureata w Konkursie Angielskiego Multitest 2006, opiekun Eliza Strupagiel,

  • Martyna Matusiak - V miejsce w kraju Konkurs matematyczny Olimpus, opiekun mgr Elżbieta Masalska,

  • Anna Tomaszewska - IX miejsce w kraju Konkurs Polonistyczny Olimpus, opiekun mgr Anna Wiśniewska,

  • Daniel Czajkowski - II miejsce Konkurs Literacki im. Jana Kasprowicza pod hasłem Małe ojczyzny w kategorii poezja, opiekun mgr Teresa Romanowska,

  • Błażej Kowalczyk, Jan Rzymkowski - zakwalifikowani do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Inform@x, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Lena Boczkaja - zakwalifikowana do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, opiekun mgr Magdalena Krajewska,

  • Lena Boczkaja - IV miejsce w województwie Konkursu Języka Niemieckiego SPACHDOKTOR, opiekun mgr Magdalena Krajewska,

  • Kacper Marcinkowski, Jan Rzymkowski - VI miejsce w Polsce w V edycji Gry Giełdowej, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Ada Wawrzyniak - laureatka etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia, opiekun mgr Beata Lenc-Macierewicz,

  • Paulina Wiśniewska - I miejsce w etapie powiatowym konkursu na projekt ulotki dotyczącej problematyki HIV i AIDS, opiekun mgr Henryka Urbańska,

  • Sylwia Wojtczak - III miejsce w etapie powiatowym konkursu na projekt ulotki dotyczącej problematyki HIV i AIDS, opiekun mgr Henryka Urbańska,

  • Jan Rzymkowski, Maciej Mikołajczyk - zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Tomasz Kołudzki - II miejsce w etapie miejskim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek,

  • Gracjan Trojak - I miejsce w powiatowych zawodach strzeleckich Ligi Obrony Kraju
    w konkurencji karabinek pneumatyczny AKCJA ZIMA,

  • Julia Grabowska - II miejsce konkursie wiedzy historycznej Śladami historii i zabytków Kutna, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Marta Jankowska - III miejsce w biegu na dyst. 600 m,

  • Karolina Kowalczyk - I miejsce w Siatkówka - 6 osób,

  • I miejsce w piłce nożnej Gimnazjada - chłopców,

  • II miejsce w zawodach rejonowych Gimnazjada 2006/2007 Szachy,

  • I miejsce w Pucharze Wiosny 2007 w biegach przełajowych,

  • I miejsce w Młodzieżowym Konkursie Wiedzy Morskiej,

  • I miejsce Liga lekkoatletyczna - chłopców,

  • II miejsce Liga lekkoatletyczna - chłopców,

  • II miejsce w Powiatowych Zawodach Miejskiej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Kutnie.