Rok szkolny 2007/08

Osiągnięcia naszych uczniów

  • Kamila Banasiak - I miejsce (etap diecezjalny) w Konkursie Recytatorskim Poezji Chrześcijańskiej „...najważniejsza jest miłość”, opiekun mgr Jolanta Krupińska

  • Jadwiga Zwolińska - wyróżnienie  (etap diecezjalny) Konkursie Recytatorskim Poezji Chrześcijańskiej „...najważniejsza jest miłość”, opiekun mgr Jolanta Krupińska

  • Magdalena Komur - I miejsce w kategorii klas II, w Międzygimnazjalnych Spotkaniach z Poezją, spotkanie II twórczość Ignacego Krasickiego, opiekun mgr Karolina Jagodzińska

  • Jan Rzymkowski - I miejsce (etap powiatowy) Mistrz Powiatu Kutnowskiego w Mistrzostwach Powiatu Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Patrycja Janczak i Justyna Kowalewska - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym, opiekun Agnieszka Fuz

  • Aleksandra Wróbel - III miejsce, Wojciech Wasielak - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie historyczno-multimedialnym Józef Piłsudski - twórca niepodległego państwa polskiego, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Lena Boczkaja - zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, opiekun mgr Magdalena Krajewska

  • Lena Boczkaja i Aleksandra Korowajska - zakwalifikowały się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „der, die, das Kenner”,  opiekun mgr Magdalena Krajewska

  • Anna Kowalska - III miejsce w kategorii gimnazja w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Młodzi Twórcy Literatury”, opiekun mgr Karolina Jagodzińska

  • Jan Rzymkowski - finalista w Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Informatyce, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Iga Chmielewska i Katarzyna Dmochowska - II miejsca w konkursie Moja Kartka na Boże Narodzenie, opiekun mgr Anna Michalak

  • Jan Rzymkowski - zakwalifikował się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym, opiekun mgr Łucja Zagawa

  • Jan Rzymkowski, Jakub Szczepanik - zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym INFORM@X, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Bartosz Ejzak - II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund”, opiekun mgr Magdalena Krajewska

  • Adam Stoliński - II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund”, opiekun Marta Pawlak

  • Dawid Tybura - II miejsce  indywidualne w Powiatowych Zawodach Strzeleckich „Świąteczne strzelanie”, opiekun mgr Kroczek Marzanna

  • Miłosz Trojak - III miejsce  indywidualne w Powiatowych Zawodach Strzeleckich „Świąteczne strzelanie”, opiekun mgr Kroczek Marzanna

  • Miłosz Trojak, Kamil Karasiewicz, Klaudia Pawlak - II miejsce  w pkt. drużynowej w Powiatowych Zawodach Strzeleckich „Świąteczne strzelanie”, opiekun mgr Kroczek Marzanna

  • Daria Kubiak, Aleksandra Karpińska, Mateusz Ledzion - III miejsce  w pkt. drużynowej w Powiatowych Zawodach Strzeleckich „Świąteczne strzelanie”, opiekun mgr Kroczek Marzanna

  • Drużyna dziewcząt z kl. Ia - II miejsce  w Mistrzostwach  Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt, opiekun mgr Kroczek Marzanna

  • Sylwia Wojtczak i Michał Anyszewski - zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym, opiekun mgr Anna Przybysz–Izydorczyk

  • Tomasz Kołudzki - zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym, opiekun mgr Grażyna Stalińska

  • Witold Kapusta i Laura Baranowska - II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Młodzi twórcy literatury”, opiekun mgr Anna Wiśniewska

  • Agnieszka Podemska - V miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund”, opiekun Marta Pawlak

  • Agnieszka Włodarczyk - VI miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund”, opiekun Marta Pawlak

  • Mariola Jakubowska - wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Jednego Wiersza o Laur Celiny Dongel-Fijałkowskiej, opiekun mgr Karolina Jagodzińska

  • Małgorzata Juszczyk i Iga Chmielecka - wyróżnienie w konkursie na kartkę świąteczną Polska Wielkanoc, opiekun mgr Anna Michalak

  • Lena Boczkaja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, opiekun mgr Magdalena Krajewska

  • Jan Rzymkowski - I miejsce, Tomasz Kołudzki - III miejsce, Aleksandra Korowajska - III miejsce w konkursie powiatowym I Szkolne Forum Przyrodnicze, opiekunki mgr Beata Lenc-Macierewicz i mgr Halina Barańska

  • Patrycja Janczak, Patrycja Bielecka, Patrycja Oleksiewicz, Daria Kubiak, Ada Flisowska, Barbara Stegent, Renata Tyrańska - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej, opiekun mgr Marzanna Kroczek

  • Lena Boczkaja - I miejsce, Bartosz Ejzak - III miejsce w V Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego, opiekun mgr Magdalena Krajewska

  • Adam Stoliński - IV miejsce w V Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego, opiekun Pawlak Marta

  • Jan Rzymkowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, opiekun mgr Halina Barańska

  • Jan Rzymkowski - I miejsce w Powiatowym Konkursie Chemicznym, opiekun mgr Halina Barańska

  • Bartosz Ejzak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, opiekun mgr Elżbieta Nikiforow-Marczyńska

  • Lena Boczkaja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,

  • Miłosz Maciejewski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,

  • Jan Rzymkowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego INFORM@X, opiekun mgr Elżbieta Sobieszek

  • Wiktor Rozpiórski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego INFORM@X, opiekun mgr Bogumiła Rozkosz

  • Kamila Banasiak - I miejsce w etapie rejonowym Konkursu recytatorskiego "Pięknie być człowiekiem" - opiekun mgr Anna Wiśniewska

  • Magdalena Komur - II miejsce w etapie rejonowym Konkursu recytatorskiego "Pięknie być człowiekiem" - opiekun mgr Karolina Jagodzińska

  • Daniel Czajkowski, Kinga Bieniek, Miłosz Maciejewski - II miejsce w Turnieju Wiedzy Humanistycznej, opiekunowie mgr Teresa Romanowska, mgr Iwona Pietrzak, mgr Karolina Jagodzińska

  • Paulina Wiśniewska - II miejsce w Powiatowym Konkursie ekologicznym "Monografie roślinne", opiekun mgr Henryka Urbańska

  • Michał Anyszewski - II miejsce w Konkursie Matematycznym dla gimnazjalistów, opiekun mgr Anna Przybysz-Izydorczyk

  • Adam Stoliński - I miejsce w województwie, w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR, opiekun Marta Pawlak