ROK SZKOLNY 2001/2002

III miejsce - w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej chłopców.

II miejsce - w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt.

I miejsce - w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.

Skład drużyny: Monika Pietrzak, Joanna Kędziora, Patrycja Pilecka, Karolina Kurzejewska, Agnieszka Jędrzejewska, Katarzyna Wojtasiak, Magda Murach, Magda Domżała, Edyta Zachmac, Ada Piłacik, Monika Kozłowska.

Opiekun – M. Kroczek

 

 

Ta sama drużyna na rejonie wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej zajęła III miejsce.

 

III miejsce - w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt.

I miejsce - w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców.

Skład drużyny: Kamil Śmietanka, Michał Dyda, Szymon Konowalczyk, Daniel Andrzejewski, Marcin Nieradko, Bartek Mańkowski, Zbyszek Szczepanik, Tomasz Perliński, Bartek Osiński,

Opiekun – M. Dyda

 

Ta sama drużyna zajęła IV miejsce na rejonie wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej.

 

I miejsce - w Mistrzostwach Powiatu szkolnej ligi lekkoatletycznej dziewcząt Skład dziewcząt: Karolina Nowak, Anna Masalska, Agnieszka Jędrzejewska, Magda Murach, Iga Miszkiewicz, Agnieszka Dubas, Małgorzata Popławska, Aleksandra Pietrzak, Justyna Darmach, Patrycja Pilecka, Anna Tarczyńska, Agnieszka Chmielecka, Edyta Zachmac, Sylwia Spera.

Opiekun – M. Kroczek

 

I miejsce - w Mistrzostwach Powiatu szkolnej ligi lekkoatletycznej chłopców

Skład chłopców: Bartek Stelmaszewski, Adrian Jędrzejewski, Rafał Kotkowski, Sylwester Wójkowski, Mariusz Stańczak, Mariusz Grzanowski, Wojtek Janowski, Szymon Konowalczyk, Marcin Nieradko, Daniel Andrzejewski, Tomek Pasiński, Bartek Jagodziński, Mateusz Truściński.

Opiekun – M. Dyda

 

            NAJLEPSI SPORTOWCY ROKU SZKOLNEGO 2001/2002:

 

DZIEWCZĘTA                                 CHŁOPCY

Monika Pietrzak                                Kamil Śmietanka

Agnieszka Jędrzejewska                     Adrian Jędrzejewski

Edyta Zachmac                                 Bartek Mańkowski

Aleksandra Pietrzak                           Michał Dyda

Anna Tarczyńska                              Daniel Andrzejewski

Agnieszka Chmielecka                       Tomasz Pasiński

Monika Kozłowska                            Bartłomiej Jagodziński

Karolina Nowak                                Szymon Konowalczyk

Karolina Kurzejewska                        Zbigniew Szczepanik

Joanna Kędziora                                Tomasz Harlej

 

 

Osiągnięcia sportowe w pozostałych latach:

 1999/2000             2000/2001             2002/2003

 2003/2004             2004/2005             2005/2006

2006/2007