ROK SZKOLNY 2004/2005

I miejsce - Marleny Kraski w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych.

IV, V miejsce - Elwiry Kałkowskiej i Agaty Miłkowskiej w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych.

Opiekun – M. Kroczek

 

 

II miejsce – reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym.

Skład drużyny to: Kraska Marlena, Grzelak Adrianna, Grzelak Magdalena.

Opiekun – M. Kroczek

 

 

 

 

III miejsce – reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej.

Skład drużyny: Truściński Filip, Roguziński Adam, Gwardjan Michał, Miszkiewicz Kacper, Sieradzon Paweł, Gajewski Tomasz, Poświatowski Przemek, Szadkowski Damian.

Opiekun – H. Nowak

 

 

III miejsce – reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej.

Skład drużyny: Matusiak Natalia, Lewandowska Katarzyna, Dudkowska Aleksandra, Niewiadomska Ewa, Pawłowska Joanna, Olczak Karolina, Grzelak Magdalena, Grzelak Adrianna, Suwińska Natalia, Niewiadomska Aleksandra, Matusiak Martyna, Bednarz Justyna.

Opiekun – M. Kroczek

 

I miejsce – reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej.

Skład drużyny: Truściński Filip, Roguziński Adam, Gwardjan Michał, Miszkiewicz Kacper, Palczewski Robert, Madanowski Konrad, Kaszubski Krzysztof, Jaros Jakub, Grendziak Tomasz, Wierzbołowicz Mateusz.

Opiekun – H. Nowak

 

Ta sama drużyna na rejonie wojewódzkim w Łowiczu zajęła III miejsce.

 

I miejsce – reprezentacji dziewcząt w I Noworocznym Turnieju piłki ręcznej w Krzyżanowie.

I miejsce – drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej.

Skład zespołu: Małgorzata Darmaszek, Adnieszka Kręciejewska, Joanna Gawrońska, Anita Ignaczak, Aneta Przybylska, Anna Szewczyk, Marcelina Tomczak, Marlena Kraska, Katarzyna Lewandowska, Natalia Rembowska, Anna Kowalska.

Opiekun – M. Kroczek

 

I miejsce – drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej.

Skład zespołu: Truściński Filip, Miszkiewicz Kacper, Roguziński Adam, Gwardjan Michał, Palczewski Robert, Miłkowski Łukasz, Wieczorkowski Maciej, Wierzbołowicz Mateusz, Ziuko Michał, Kowalewski Dawid, Szadkowski Damian.

Opiekun – H. Nowak

Ten sam zespół na rejonie wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej zajął II miejsce.

 

I miejsce – drużyny dziewcząt na rejonie wojewódzkim piłki ręcznej w Rawie Mazowieckiej. Skład zespołu: Darmaszek Małgorzata, Kręciejewska Agnieszka, Półtorak Weronika, Gawrońska Joanna, Przybylska Aneta, Ignaczak Anita, Tomczak Marcelina, Szewczyk Anna, Lewandowska Katarzyna, Kałkowska Elwira, Rembowska Natalia, Kowalska Anna, Grzelak Adrianna, Grzelak Magdalena, Podemska Agnieszka.

Opiekun – M. Kroczek

 

 

I miejsce – drużyny dziewcząt w piłce ręcznej w półfinale wojewódzkim w Łodzi.

III miejsce – drużyny dziewcząt w piłce ręcznej w FINALE WOJEWÓDZIM w  ŁODZI.

Opiekun – M. Kroczek

 

 

II miejsce – reprezentacji chłopców w gimnazjalnym turnieju halowej piłki nożnej o „Puchar Zimy”. Skład Drużyny: Gwardjan Michał, Szadkowski Damian, Truściński Filip, Miłkowski Łukasz, Adamczewski Filip, Wieczorkowski Maciej, Jankowski Adrian, Staniszewski Konrad, Paul Artur, Ziuko Michał, Roguziński Adam.

Opiekun – H. Nowak

 

 

 

 

 

I miejsce – reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Skład drużyny: Kraska Marlena, Wożniak Sylwia, Tomczak Marcelina, Lewandowska Katarzyna, Szafrańska Anna, Więckowska Liliana, Marciniak Monika, Miłkowska Agata, Kałkowska Elwira, Wieczorkowska Adrianna.

Opiekun – M. Kroczek

 

 

 

I miejsce – reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej. Skład drużyny: Olczak Karolina, Kraska Marlena, Tomczak Marcelina, Słowikowska Ewelina, Walczak Edyta, Lewandowska Katarzyna, Kałkowska Elwira, Szafrańska Anna, Kręciejewska Agnieszka, Suwińska Natalia, Niewiadomska Aleksandra, Niewiadomska Ewa, Szczesiak Zuzanna.

Opiekun – M. Kroczek

 

 

 Ta sama drużyna na rejonie wojewódzkim w Skierniewicach zajęła II miejsce.

 

I miejsce – w Mistrzostwach Powiatu szkolnej ligi lekkoatletycznej dziewcząt.

II miejsce – w Mistrzostwach Powiatu Szkolnej ligi lekkoatletycznej chłopców.

Składy drużyn przedstawiają się następująco :

 

Dziewczęta                                                 Chłopcy

 

100 m            Śnieć Daria                             100 m             Gwardjan Micjhał

                    Matusiak Martyna                                         Wińkowski Radosław

                    Lewandowska Katarzyna

300 m           Kałkowska Elwira                      300m             Wierzbołowicz Mateusz

                                                                                        Lemański Marcin

                                                                                        Kozłowski Marcin

600 m            Kraska Marlena                        1000m          Madanowski Konrad

                     Woźniak Sylwia                                            Łuczak Marcin

Skok             Grzelak Magdalena                    skok             Miszkiewicz Kacper

Wzwyż         Gawrońska Joanna                     wzwyż          Truściński Mateusz

                                                                                        Lewandowska Aleksandra

Skok             Ignaczak Anita                         skok             Jagodziński Adrian

w dal                                                            w dal             Palczewski Robert

                                                                                        Krasiński Kamil

Kula              Podemska Agnieszka                 kula               Kaszubski Krzysztof

                    Walczak Edyta                                             Małecki Daniel

                    Suwińska Natalia                                          Osiecki Grzegorz

Oszczep       Dudkowska Aleksandra              oszczep         Kowalewski Dawid

 

4x100m       57,12                                       4x100m       51,84

 

Opiekun – M. Kroczek                                         Opiekun – M. Dyda

 

Drużyny uzyskały awans do rejonu wojewódzkiego w Skierniewicach.

Dziewczęta w Skierniewicach zajęły II miejsce z wynikiem 1244pkt. i awansowały do finału wojewódzkiego w Kutnie.

 

VI miejsce – reprezentacji dziewcząt w finale wojewódzkim szkolnej ligi lekkoatletycznej w Kutnie.

 

 

I miejsce – reprezentacji dziewcząt i chłopców w II edycji „Czwartków lekkoatletycznych” w punktacji zespołowej (z wynikiem 1336pkt.)

Opiekun – M. Kroczek

 

II miejsce – Joanny Gawrońskiej w zawodach lekkoatletycznych Samsung Athletic Cup 2005.

Opiekun – M. Kroczek

 

I miejsce – reprezentacji chłopców w międzypowiatowym turnieju piłki siatkowej szkół gimnazjalnych „Dni Gostynina 2005”.

Skład drużyny: Truściński Filip, Gwardjan Michał, Ziuko Michał, Sieradzon Paweł, Gajewski Tomasz, Szadkowski Damian, Jaros Jakub.

opiekun – H. Nowak

 

Najlepsi sportowy

roku szkolnego 2004/2005

 

Lewandowska Katarzyna                      Truściński Filip

Dudkowska Aleksandra                        Miszkiewicz Kacper

Darmaszek Małgorzata                        Roguziński Adam

Kręciejewska Agnieszka                      Gwardjan Michał

Walczak Edyta                                   Szadkowski Damian

 

 

Osiągnięcia sportowe w pozostałych latach:

 1999/2000             2000/2001             2001/2002

2002/2003             2003/2004             2005/2006

2006/2007